Ušká plné príbehov 31. 5. 2019 – prihlasovací formulár

Projekt Ušká plné príbehov je určený pre všetky materské školy v Košiciach a v okrese Košice – okolie. Po prihlásení oslovíme jednotlivé škôlky s ďalšími informáciami a pokynmi.

Čítanie príbehov bude prebiehať 31. 5. 2019 v čase 9:00 – 14:00 podľa dohody. Prosíme vás, aby ste si pripravili privítanie hosťa, prípadne aj krátky program. 

Účasť v projekte je bezplatná, každá škôlka získava rozprávkovú knižku darom.

Tešíme sa na vás 🙂

Prihlasovanie do projektu bude ukončené 10. 5. 2019.

Doklady, ktoré potrebujete vyplniť (potvrdenie o vstupe do MŠ, prípadne ďalšie) nám, prosím, zašlite na e-mailovú adresu info@ulet.sk do 7 dní od zaslania prihlášky.

Záväzná prihláška – Ušká plné príbehov 2019

Venujte, prosím, pozornosť vypĺňaniu tejto záväznej prihlášky na podujatie Ušká plné príbehov. Pomôžete nám pri rozmiestnení hostí a organizácii celého podujatia. Po prijatí prihlášky budeme kontaktovať zodpovednú osobu uvedenú v prihláške.

Po skúsenostiach z minulých rokov vieme, že niektoré škôlky majú záujem len o krátke čítanie v rámci ich ďalších aktivít a niektoré uvítajú dlhší program. niektorí čítajúci hostia si radi pripravia hudobné, výtvarné alebo iné zážitkové prekvapenie pre deti. Tieto aktivity konzultujeme s každou škôlkou osobitne.